O Kamili

Witaj, jestem Kamila Malik

Jestem klasycznie wyszkoloną skrzypaczką łamiącą wszelkie standardy. Na skrzypcach gram od siódmego roku życia. Zawsze pragnęłam, aby moja muzyka nie tylko wzbudzała uczucia, ale również sprawiała ludziom prawdziwą przyjemność. Moje zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych utworów z zakresu muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowej i rockowej, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Moje imprezowe sety koncertów zawierają zarówno porywające tango, flamenco i mambo, jak i covery muzyki filmowej i popularnych utworów popowych. Całość gwarantuje udaną imprezę i dobrą zabawę. W moich występach staram się podkreślać nierozłączność kobiecości z siłą charakteru, będąc inspiracją dla młodego pokolenia. Wykonywane przeze mnie utwory nigdy nie są takie same, w każdym zamyka się pewna cząstka mnie.

Życie i kariera

1991

Pierwsze lekcje gry na skrzypcach

To tutaj narodziła się życiowa pasja Kamili jaką jest gra na skrzypcach. Wieloletnia nauka przy największych mistrzach pozwoliła jej stać się wirtuozem jakim zawsze pragnęła być. Dzięki czemu może dzielić się z ludźmi muzyką tak, by mogli czerpać z niej radość.

2015

Kamila zostaje członkiem European Philharmonic of Switzerland

EPOS to orkiestra złożona z najbardziej utalentowanych muzyków o 26 narodowościach, którzy na co dzień grają w tak renomowanych orkiestrach jak Berliner Philharmoniker czy La Scala. Stąd, Kamila czuje zaszczyt móc reprezentować Polskę w tak zacnym gronie muzyków robiąc przy tym to, co kocha najbardziej.

2017

Premiera autorskich utworów - "Dzieci Wydane" oraz "Irish"

Dzięki Radio "Rzeszów" Kamila miała okazję zaprezentować słuchaczom swoje autorskie utwory podczas koncertu na żywo. Był to dla niej bardzo ważny moment, ze względu to, że przekazy obu utworów są z nią ścisle związane.

2017

Lord of the Dance - Kamila jako skrzypaczka grupy

Kamila zagrała już podczas dwóch show Lord of the Dance w Pilznie oraz na warszawskim Torwarze. Każdy występ jest dla niej niesamowitym doświadczeniem, dzięki któremu może łączyć grę z tańcem.

2018

Koncert solowy z Orkiestrą Ochotniczej Straży Pożarnej Nadarzyn

Niesamowity koncert, w czasie którego Kamila zagrała z Orkiestrą OSP Nadarzyn utwór "Prząśniczka" w zupełnie nowej, rozrywkowej aranżacji

2019

Koncert solowy "Magia Świąt" wraz z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

Świąteczny koncert Kamili wraz Orkiestrą pod dyrekcją Tadeusza Wicherek oraz zespołem the Voices.